Je-li kupujícím spotřebitel, může do 14 dnů v souladu s § 53 odst. 6 a 7 občanského zákoníku bez udání důvodu od smlouvy odstoupit a zboží vrátit. Peníze budou vráceny na bankovní účet uvedený spotřebitelem nejdéle v zákonné lhůtě do 30 dnů, obvykle tak činíme do 14 pracovních dnů od doručení oznámení o odstoupení od smlouvy. Podmínkou je, že takto vrácené zboží není poškozeno (včetně obalu zboží, visaček) a nebylo použito.
Prosíme, uveďte zboží pokud možno do původního stavu, předejdete tím možnému snížení vrácené částky o náklady vynaložené na uvedení zboží do původního stavu. Pokud přijde zboží poškozeno, nebo z důvodu nevhodného balení do přepravy jinak poškozeno, budou účtovány nutné náklady na uvedení zboží do původního stavu. Zboží nesmí zapáchat cigaretovým kouřem ani nesmí být cítit parfémy či jinými pachy. Zboží nesmí být "přepráno" aviváží ani jinými čisticími prostředky. 
Objednané spodní prádlo (kalhotky, tanga, plavky) je Kupující povinen zkoušet pouze na vlastní spodní prádlo!
Při zasílání zpět volte vhodný kartonový obal, aby nedošlo k poškození zboží při přepravě. Vracené zboží zároveň doporučujeme pojistit. Kupující odpovídá za škodu způsobenou při přepravě v důsledku volby nevhodného obalu, prodávající vrátí v takovém případě spotřebiteli kupní cenu sníženou o náhradu škody.
Zboží nezasílejte na dobírku - takto zaslané zboží nebude a ani nemůže být přijato!
Na kupujícího, který není spotřebitelem, se 14 denní lhůta nevztahuje (firma).
Průvodka pro vrácení zboží (vrácenka) ke stažení zde.

NEODESÍLÁT ČESKOU POŠTOU.

Adresa pro vrácení či výměnu:

Z-BOX Příchovice 36,  Přeštice334 01.

Culibikini@gmail.com , 776222944. 


Vyhledávání